Employer Description

Poker jest stale rozwijającą się grą, a umiejętność dostosowywania się do nowych strategii i scenariuszy jest niezbędna do wyprzedzania konkurencji. Przyjmij elastyczny sposób myślenia, który pozwala dostosować grę w oparciu o zmieniającą się dynamikę i pojawiające się trendy w świecie pokera. Przyjmij ciągłą adaptację i elastyczność. Niezależnie od poziomu umiejętności, zawsze bądź otwarty na doskonalenie i uczenie się więcej.

Nikt nie wie wszystkiego. Poker szybko się rozwija, więc strategie muszą się dostosować. Bądź pokorny i sprawdź swoje ego. Aby stać się najlepszym graczem, który możesz być dożywotnim dążeniem. Utrzymuj otwarty i rozwijający się sposób myślenia. Typowa gra w pokera rozpoczyna się, gdy każdy gracz otrzymuje pięć kart twarzą w twarz, a następnie dealer odwraca pozostałe karty, po.poker-4all.com aby wszyscy mogli je zobaczyć.

Te pięć kart nazywa się pięciokartową ręką, a czasami tylko ręką Oznacza to, że wszystko w mniej silnych rękach, podejmowanie mniejszych ryzyk z silniejszymi rękami i gotowość do wezwania wielkiego ślepca, gdy widzisz, że twój przeciwnik ma go. Tak więc, jeśli spędziłeś lata grając i wygrywając za niskie stawki i teraz zmagasz się z twardym przeciwnikiem, który wie coś lub dwa o grze, twoje podejście musi być inne.

Aby wygrać, może trzeba zrezygnować z podejścia “grać bezpiecznie i pozostać przy życiu” i przejść do wszystkiego. Chciałbym wiedzieć o tym również, ponieważ grałem dużo pokera i zawsze wydaje się być pokonany przez dość “nowych” graczy (dla mnie). Zauważyłem, że jeśli zacznę rękę z dużym zakładem, to jest prawie niemożliwe, aby wygrać, dla lepszego gracza. Kiedy twoi przeciwnicy to zrobią, będą mogli zobaczyć bluff i odpowiednio dostosować swoją grę.

Ułatwiasz sobie czytanie tylko wtedy, gdy blufujesz całym swoim asortymentem. Jeśli twoi przeciwnicy są bardzo dobrymi graczami, to będą używać wszystkich dostępnych technik blufowania. Nie ma struktury – robisz to, co chcesz. Najlepiej znalazłem to wyjaśnienie na wsopforum. Nie ma „wielkości”, są tylko pieniądze. Blinds można użyć, ale nie zmieniają sposobu, w jaki twoi przeciwnicy zdecydują się zareagować. Gracze wychodzą z mieszanki uczucia / doświadczenia / wiedzy o niejasnych zasadach / teorii gry.

No-Limit (lub NLPoker, lub NL) poker został wynaleziony przez Billfish / PokerVortex / Fogoball / AceKing. Nie ma reguły, ale zazwyczaj powinieneś grać jak najlepiej. Zamiast tego, po prostu wyglądaj jak facet, który nigdy nie obstawia. Wygląda na to, jakbyś (i jakbyś widział) się rozkręcała. Nie robisz sobie żadnych korzyści, próbując zrobić wrażenie – po prostu zagraj w swoją normalną grę.

Be the first to review “2010periodicspy”

Your Rating for this listing